luni, 21 iulie 2014
duminică, 11 mai 2014
vineri, 9 mai 2014
Au trecut șapte ani
Eu nu am fost destul de tare încât să pot să mă uit înapoi, să mă autoanalizez, să explic ce simt, am strâns din dinți și am mers înainte. Mi-a fost probabil mai ușor pentru că nu am fost nevoită să-mi asum statutul de văduvă, cel puțin nu față de ceilalți. Dar Raluca a ținut notițe pentru cei care se întreabă dacă mai este cineva la fel de oropsit pe lume. De uitat nu l-am uitat nici măcar pe Daniel și legătura dintre noi nu a fost mai mult decât printr-un blog.
miercuri, 9 aprilie 2014
sâmbătă, 5 aprilie 2014
duminică, 16 martie 2014
duminică, 9 martie 2014
Abonați-vă la:
Postări (Atom)